Budownictwo mieszkaniowe

Firma budowlano remontowa TOMCORP świadczy kompleksowe usługi budowlane i remontowe na terenie Gdynia, Gdańsk, Sopot - całe Trójmiasto, Warszawa i okolice. Oferujemy profesjonalne wykonanie robót budowlanych od prac ziemnych, przez cały stan surowy aż do wykończenia lokalu. Remontujemy obiekty zabytkowe, lokale mieszkalne, domy jedno i wielorodzinne, rezydencje, lokale usługowe oraz biura. Usługę oferujemy w pełnym zakresie robót od rozbiórek istniejącej infrastruktury poprzez wykonanie robót budowlanych, montażowych i instalacyjnych aż po oddanie gotowego obiektu do użytku. 

Nie musisz być na miejscu

Oferujemy w pełni przeprowadzenie inwestycji/remontu nawet jeżeli klient nie jest na miejscu. Wszystko jest na naszej głowie, a Państwo jesteście na bieżąco informowani o postępach budowy/remontu oraz dostajecie dokumentację fotograficzna. My dobieramy materiały, organizujemy dostawy oraz remonty/przebudowy, a Państwo możecie przyjechać na odbiór kluczy do idealnie wykończonego lokum.

W pełni możecie zdać się Państwo na naszą firmę.  Z chęcią pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań i technologii, które najlepiej sprawdza się w danym przypadku.

Zaufali nam

Z naszych usług zadowolone są setki klientów, wśród nich są również znane i lubiane marki

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Nie tylko wyceny mamy w cenie! Nasi specjaliści zapraszają na bezpłatne konsultacje podczas których przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Profesjonalnie, kompleksowo i najważniejsze, że w  jednym miejscu do Twojej dyspozycji są architekci, ekipa wykończeniowa i stolarska.

Formularz kontaktowy