O firmie

Profesjonalna firma budowlana

TOMCORP jest profesjonalną firmą budowlano-remontową oferującą klientom z Trójmiasta, Warszawy i okolicznych miejscowości usługi na najwyższym poziomie.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów oferujących cały szereg usług: zajmujemy się budową domów od jednorodzinnych aż po osiedla, wykonujemy remonty i adaptacje lokali do potrzeb naszych klientów, oferujemy wykończenie pod klucz w najwyższym standardzie.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy TOMCORP.

Tomasz Maciejkiewicz, założyciel firmy TOMCORP

Naszą misją jest odczarowanie wizerunku branży budowlanej poprzez spełnienie Państwa marzeń o perfekcji i komforcie. 

Kwalifikacje, jakie zdobyliśmy w trakcie naszej wieloletniej praktyki, umożliwiają nam świadczenie usług na najwyższym poziomie . Nasza pasja i chęć rozwoju sprawiają, że korzystamy z aktualnych trendów i najnowocześniejszych w branży remontowo-budowlanej rozwiązań . 

Nasze doświadczenie i wiedza zdobyta w trakcie wieloletniej praktyki pozwalają nam również na wykonywanie nadzorów inwestorskich i odbiorów technicznych lokali od deweloperów.

Naszymi klientami są zarówno klienci indywidulni, firmy, deweloperzy i instytucje państwowe.

Cieszymy się, że nasze starania zostały docenione przez naszych klientów. Zaufanie, jakim darzą nas Klienci dostarcza nam satysfakcji i jednocześnie mobilizuje i zobowiązuje do dalszej ciężkiej i rzetelnej pracy.

Zbudujemy Państwa marzenia!

Z poważaniem

Opinie zadowolonych Klientów

Sprawdź co na temat naszej pracy sądzą Klienci

Zaufali nam

Z naszych usług zadowolone są setki klientów, wśród nich są również znane i lubiane marki