Budownictwo przemysłowe

Firma TOMCORP wykona hale magazynowe i produkcyjne. 

Budujemy hale magazynowe i produkcyjne, garaże wielkopowierzchniowe, fabryki, galerie handlowo-usługowe, biura i hotele. Dostosujemy budowli do specyfiki procesów produkcyjnych oraz technologicznych.  W zależności od potrzeb budowlę przemysłową możemy zrealizować w tradycyjnej technologii, czyli murowaną lub też żelbetową oraz w formie stalowej hali. W trakcie budowy trzymamy się ściśle wyznaczonego harmonogramu i stale nadzorujemy postępy naszej pracy.

Współpraca z nami w zakresie budownictwa przemysłowego to gwarancja profesjonalizmu na każdym etapie pracy. Możecie Państwo liczyć na optymalizację kosztów inwestycji i dostosowanie ich do określonego budżetu. W trakcie budowy trzymamy się ściśle wyznaczonego harmonogramu i stale nadzorujemy postępy naszej pracy.

W pełni możecie zdać się Państwo na naszą firmę.  Z chęcią pomożemy w doborze optymalnych rozwiązań i technologii, które najlepiej sprawdza się w danym przypadku

Zaufali nam

Z naszych usług zadowolone są setki klientów, wśród nich są również znane i lubiane marki

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Nie tylko wyceny mamy w cenie! Nasi specjaliści zapraszają na bezpłatne konsultacje podczas których przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Profesjonalnie, kompleksowo i najważniejsze, że w  jednym miejscu do Twojej dyspozycji są architekci, ekipa wykończeniowa i stolarska.

Formularz kontaktowy