Odbiory deweloperskie

Oferujemy usługę pośrednictwa między nabywcą, a deweloperem przy odbiorze technicznym mieszkań i domów

Choć w świetle prawa budowlanego odbioru technicznego może dokonać każdy – także sam nabywca – Niestety nie da się prawidłowo odebrać mieszkania lub domu od dewelopera bez szczegółowej wiedzy technicznej oraz bez profesjonalnego sprzętu., a nienormowe sprawdzenie skutkuje odrzuceniem przez dewelopera.

Mieszkanie lub dom to koszt rzędu  minimum kilkuset tysięcy złotych - warto więc powierzyć jego odbiór fachowcom by zapobiec wielu stratom finansowym, na jakie naraziłbyś się w przypadku niezgłoszenie wad i nieprawidłowości podczas odbioru mieszkań

Zespół TOMCORP dysponuje specjalistyczną wiedzą, która pozwala nam wykryć odstępstwa od norm budowlanych oraz zawartej umowy. Skrupulatnie sprawdzamy wszystkie pomieszczenia i powierzchnie, a także negocjujemy w imieniu klienta terminy napraw. Działamy dokładnie i metodycznie, dzięki czemu możemy ocenić stan mieszkań i domów w stosunkowo krótkim czasie, przeznaczonym przez dewelopera na odbiór. Używamy najlepszych sprzętów. Prócz wiedzy i profesjonalnego sprzętu, posiadamy również znajomość norm budowlanych. Wiedza w tym zakresie pozwala na skuteczną argumentację i uzasadnienie, dlaczego dane usterki powinny zostać umieszczone w protokole odbioru technicznego mieszkania

Po odbiorze mieszkania i sprawdzeniu powyższych czynności sporządzamy protokół odbioru i przekazujemy szczegółowy raport. Udzielamy informacji, które elementy są krytyczne, które ważne, oraz które mogą generować koszty podczas prac wykończeniowych. Przedstawiamy jak dalej postępować z zauważonymi usterkami.

Wykonujemy pomiary powierzchni i na życzenie klienta wykonujemy kosztorys prac wykończeniowych

Obiór samemu
Obiór z inżynierem
Dokładność i spostrzegawczość Dokładność i spostrzegawczość
Wykształcenie techniczne Wykształcenie techniczne
Nowoczesny, profesjonalny sprzęt Nowoczesny, profesjonalny sprzęt
Znajomość norm i przepisów Znajomość norm i przepisów
Znajomość sztuczek dewelepera Znajomość sztuczek dewelepera
Doświadczeine z setek odbiorów Doświadczeine z setek odbiorów
Badanie termowizyjne Badanie termowizyjne
Zaryzykuję samodzielnie Zamów odbiór z inżynierem

Używamy profesjonalnego sprzętu

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą

Nie tylko wyceny mamy w cenie! Nasi specjaliści zapraszają na bezpłatne konsultacje podczas których przekonasz się, co możemy dla Ciebie zrobić. Profesjonalnie, kompleksowo i najważniejsze, że w  jednym miejscu do Twojej dyspozycji są architekci, ekipa wykończeniowa i stolarska.

Formularz kontaktowy